צור קשר

HP-ENG

מתכננים לך את העתיד

אנו ב- HP-Eng עובדים קשה כדי לספק לכם תכנון מפורט וקולע לכל ציפיותיכם. אנו מתמחים בתחומי האדריכלות, קונסטרוקציה, אינסטלציה, בטיחות אש, נגישות, פיתוח נוף, חשמל, מיגון, תיק שטח וייעוץ אקוסטי, וכמו כן אנו גם עונים על כל דרישות שירותי הכבאות והצלה. נעזור לכם בהכנת תכניות בטיחות אש מרשימות, בדיקות אינטגרציה, הכנת תיקי שטח, בקשות להפחתת רגולציה ופטור מהתקנת מתיזים, סקר סיכוני אש ועוד! נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ במגוון תחומים.

הצוות שלנו

HP-Eng עובדים עם מהנדסים בוגרי הפקולטות האזרחיות להנדסה בטכניון ובאוניברסיטת בן גוריון. מהנדסים העלי ותק של מעל 20 שנה. כל פרויקט עובר תהליך תכנון שמשלב את כלל המהנדסים שלנו, ומעניק ללקוח ביטחון ומקצועיות בנוסף לשירות המעולה והזמינות שלנו. אנחנו נדאג ללוות אתכם תמיד בכל שלבי התכנון והבנייה של הפרויקט, תוך פיקוח צמוד ומתן פתרון לכל שינוי תכנוני ומבני שיידרש עד לתוצאה מושלמת.

במסגרת העבודה מולנו אתם זוכים לסיוע במגוון תחומים, על מנת להעמיד לרשותכם מערך שירות רחב הכולל תחתיו את כל השירותים להם תזדקקו על מנת להיות בטוחים שהפרויקט שלכם נבנה בדיוק בהתאם לתקנים. בעזרת המומחיות שלנו, תוכלו ליהנות משירות איכותי מאת אנשי המקצוע מהמובילים בתחומם בישראל, שיעמידו לרשותכם את הניסיון הרב שבאמתחתם כדי לייעל את העבודה שלכם ולהעניק לכם את השקט ואת הביטחון בכך שהפרויקט יתנהל במסלול הנכון.​

מגוון שירותים

- ייעוץ קונסטרוקציה

- ייעוץ אינסטלציה

- ייעוץ בטיחות אש

- ייעוץ נגישות

- ייעוץ תנועה וחניה

- ייעוץ פיתוח נוף

- ייעוץ מיגון

- ייעוץ אקוסטי

- תיק שטח

בין לקוחותינו

 כחולרשימת לוגואים.jpg