HP-Eng

מתכננים לך את העתיד

אנו ב- HP-Eng עובדים קשה כדי לספק לכם תכנון מפורט וקולע לכל ציפיותיכם. אנו מתמחים בתחומי האדריכלות, קונסטרוקציה, אינסטלציה, בטיחות אש, נגישות, פיתוח נוף, חשמל, מיגון, תיק שטח וייעוץ אקוסטי, וכמו כן אנו גם עונים על כל דרישות שירותי הכבאות והצלה. נעזור לכם בהכנת תכניות בטיחות אש מרשימות, בדיקות אינטגרציה, הכנת תיקי שטח, בקשות להפחתת רגולציה ופטור מהתקנת מתיזים, סקר סיכוני אש ועוד! נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ במגוון תחומים.

המטרה שלנו - כל התכנון במקום אחד​ - 

יש לנו מטרה והיא תכנון מקיף ומלא כשכולו קורה תחת קורת גג אחת! 

אנחנו מספקים ייעוץ בכמה תחומים: קונסטרוקציהאינסטלציה, תנועה וחנייה, בטיחות אש, נגישות, חשמל ופיתוח נוף.

השאיפה שלנו היא לספק את כל השירותים הללו במקצועיות ויעילות תוך מענה והקשבה לדרישות לקוחותינו, וזאת יחד עם שיטת עבודה מתקדמת ומסורה. ביחד עם צוות מקצועי ובעל ניסיון רב אנחנו נספק עבורכם את השירות האיכותי, המהיר והטוב ביותר. ואצלנו ב-HP-Eng השירותיות הינה ערך עליון. חזוןHP-Eng הינה חברה אשר מאמינה שכאשר אנחנו משנים את הסביבה עלינו לגלות גם אחריות כלפיה. הסביבה היא המשרתת אותנו ומאפשרת לנו לחיות בתוכה, אם אנחנו מעוניינים להתפתח ולהתקדם בתוכה עלינו לעשות זאת תוך כדי שמירה עליה. גישה זו מנחה אותנו בכל התוכניות, השרטוטים ושיטות הניהול שלנו בחברה.

Architectural Plans

ערכים

בחברה שלנו קיימים שלושה ערכים מרכזיים: שירות, בטיחות ויעילות.

 

שירות 

ב- "HP-Eng" קיימת הקפדה על רמת שירות גבוהה ומקצועיות. קיימת אצלנו הקשבה והיענות לצרכי הלקוח וכן תשומת לב רבה על יישום האינטרסים שלו בתוך התוכניות ובאתר. כל אלה סייעו לחברה שלנו ביצירת קשרים עסקיים ארוכי טווח ותוך כך הפכנו לגוף בר-סמכא.

 

בטיחות

בטיחות היא דבר ראשון ב- "HP-Eng", ולא בכדי! עובדי החברה עוברים השתלמויות קבועות של בטיחות, ומנהליה מוסמכים להסדיר את כל עניין הבטיחות באתרי סלילה עצמם. אנחנו רואים ברצינות רבה את תחום הבטיחות בחברה שלנו.

 

יעילות

צוות המהנדסים של "HP-Eng" פועל על הצד הטוב ביותר ועושה כל שביכולתו בכדי לספק את לוחות הזמנים במהירות וביעילות הטובות ביותר. עבודתם נעשית באמצעות שיטות עבודה מוכחות, איכותיות וכל זה בעלויות מינימליות.

הצוות שלנו

HP-Eng עובדים עם מהנדסים בוגרי הפקולטות האזרחיות להנדסה בטכניון ובאוניברסיטת בן גוריון. מהנדסים העלי ותק של מעל 20 שנה. כל פרויקט עובר תהליך תכנון שמשלב את כלל המהנדסים שלנו, ומעניק ללקוח ביטחון ומקצועיות בנוסף לשירות המעולה והזמינות שלנו. אנחנו נדאג ללוות אתכם תמיד בכל שלבי התכנון והבנייה של הפרויקט, תוך פיקוח צמוד ומתן פתרון לכל שינוי תכנוני ומבני שיידרש עד לתוצאה מושלמת.

במסגרת העבודה מולנו אתם זוכים לסיוע במגוון תחומים, על מנת להעמיד לרשותכם מערך שירות רחב הכולל תחתיו את כל השירותים להם תזדקקו על מנת להיות בטוחים שהפרויקט שלכם נבנה בדיוק בהתאם לתקנים. בעזרת המומחיות שלנו, תוכלו ליהנות משירות איכותי מאת אנשי המקצוע מהמובילים בתחומם בישראל, שיעמידו לרשותכם את הניסיון הרב שבאמתחתם כדי לייעל את העבודה שלכם ולהעניק לכם את השקט ואת הביטחון בכך שהפרויקט יתנהל במסלול הנכון.​

מגוון שירותים

- ייעוץ קונסטרוקציה

- ייעוץ אינסטלציה

- ייעוץ בטיחות אש

- ייעוץ נגישות

- ייעוץ תנועה וחניה

- ייעוץ פיתוח נוף

- ייעוץ מיגון

- ייעוץ אקוסטי

- תיק שטח

בין לקוחותינו

 כחולרשימת לוגואים.jpg